הלבנת שיניים

מה המשותף למיליוני אנשים בעולם?הלבנת שיניים מהממת תוך שעה אחת בלבד

אז איך זה עובד?
תשובה:השיטה הינה שיטה מוכחת להלבנת שיניים ללא פשרות באישור וברשיון משרד הבריאות. 
הליך בטוח לחלוטין. תוך שעה אחת ניתן להבהיר את השיניים בעד 8 גוונים יותר בהירים מגוון השיניים שלכם.
הוליווד זה כאן ועכשיו.

השיטה הינה שיטה מוכחת להלבנת שיניים ללא פשרות 
*הלבנה/הבהרה ממוצעת של 8 גווני לובן תוך שעה
*שיטה מהירה עם תוצאות ארוכות טווח
*שיטה מוכחת קלינית כבטוחה ויעילה
*מנורת אור ייחודית בטכנולוגיה מתקדמת

שאלה:כיצד עובדת שיטת הלבנת השיניים? 
תשובה:
ד"ר זיסמן-רוזן אתי תבחן תחילה את השיניים שלכם ואת מצב החניכיים.הרופאה תצלם את השיניים לפני הטיפול וכמובן גם בסיומו כך תוכלו לראות את השינוי בלובן השיניים.לאחר מכן כאשר אתם מתרווחים בנוחיות בכסא,ג'ל ההלבנה המיוחד יימרח על השיניים ומנורת ברייט סמייל הבלעדית,תכוון לשיניים ותאיץ את פעולת הג'ל.בשעה שאתם תצפו בטלוויזיה,תאזינו למוסיקה או אפילו תנמנמו,השיניים שלכם ייחזרו למצבם הבוהק תוך שעה,תוך טיפול מחמצן בטוח וללא כאבים.באמצעות מרכיבי הג'ל והמנורה המיוחדת,הטיפול שבד"כ עשוי לקחת שעות רבות מסתיים תוך שעה!!!

שאלה:האם הטיפול בטוח?והאם הוא מכאיב? 
תשובה:
 התהליך בטוח לחלוטין. התהליך לא מזיק לאמייל או לסתימות קיימות.המרכיב העיקרי בג'ל הינו הידרוג'ן פרוקסיד, המשמש להלבנת שיניים למעלה מ-100 שנה.אחוז החומר הפעיל בג'ל הינו 15% או 25% בלבד והוא נמוך (ולכן בטוח יותר)משאר החומרים האחרים המצויים בשוק והמכילים לפחות 35% ועיתים עד 50% הידרוג'ן פרוקסיד,מרבית המטופלים אינם חשים בכאבים או ברגישויות כלשהן לאחר ההלבנה.
חלק קטן מהמטופלים עשויים לחוש "כאב" עמום ושולי לאחר הטיפול. במקרה של רגישות,רצוי להמנע משתיית משקאות חמים או קרים ב-24 השעות שלאחר הטיפול.
כדור משכך כאבים  יפתור את הבעיה בקלות ובמהירות.

שאלה:לאיזה רמת בוהק והלבנת שיניים ניתן להגיע? 
תשובה
:מחקרים מראים ששיטת הלבנת השיניים משיגה בממוצע רמה של 8+ גוונים.
מובן שהתוצאות משתנות בין מטופל אחד למשנהו בשל מצב התחלתי שונה בין מטופל למטופל וכן מאחר ואנשים שונים מגיבים באופן שונה,יחד עם זאת בפועל כל תוצאות ההלבנה אצל כל האנשים הן דרמטיות!!!!
בסופו של דבר שיטת הלבנת השיניים משיגה לכל אחד את ההלבנה/ההבהרה הטבעית והאופטימלית עבורו.
במסגרת התייעצות,הרופא יינתח את מצב השיניים וייתן המלצות בהתאם למצב הפה שלכם גם אם השיניים מוכתמות באופן חריף,גם כאן ניתן להשיג תוצאות מצויינות יחד עם זאת במקרים קשים במיוחד הטיפול ייתארך מעט יותר מעבר לטיפול הסטנדרטי.

שאלה:כמה זמן ההלבנה תחזיק? 
תשובה:התוצאות לטווח ארוך תלויות בראש וראשונה בהרגלי חיים של המטופל קרי:עישון,שתיית משקאות מכתימים כמו קפה,תה,יין אדום,חומץ בלסמי,וכן התדירות בה מבקרים אצל רופא השיניים/שיננית לניקוי השיניים, עשויים לעבוד כנגד התוצאות.
בכדי לשמר לטווח ארוך את ההבהרה/הלבנה אותה השגנו,ניתן לבצע סד לילה שקוף ודק אשר ייסופק למטופל על פי מטבעים שיילקחו ע"ג השיניים הטבעיות שלו,בתוספת מזרק ג'ל להלבנה ביתית שייסופק למתרפא הביתה ,ואשר יוכל המטופל להרכיב

ולהלבין את שיניו באופן תחזוקתי ושטוף לסרוגין אחת למספר שבועות.

שאלה:האם תהליך ההלבנה/ההבהרה מתאים לכל אחד? 
תשובה:למעשה כל אחד המעונין להלבין את שיניו יכול להנות משיטת הלבנת שיניים כולל אנשים עם כתמי טטראציקלין חמורים או כתוצאה ממזון ,עישון,שתייה.
צעירים מעל גיל 14 הם מועמדים מצויינים כולל שיניים שהוכתמו לאחר הסרת טבעות שהודבקו בטיפולים אורתודנטיים(יישור שיניים).
לא מומלץ לבצע הלבנת שיניים לנשים בהריון או מניקות,לאנשים בתקופת טיפולים אורתודנטיים,למטופלים במהלך טיפולי שיניים משקמים הכוללים כתרים וגשרים.
גורמים  אלה ייובאו בחשבון על ידי הרופאה בעת ההתייעצות הראשונית.

 

  

 

למידע נוסף 03-7325533
או מלאו הפרטים ונחזור אליכם

 

חדשות ומאמרים