שיניים לבנות וצחורות הן חלומם של רבים והדרך היעילה והמהירה באמצעותה ניתן להשיג מראה של שיניים בוהקות וזוהרות היא ע"י הלבנת שיניים. 

הלבנת שיניים

שיניים לבנות וצחורות הן חלומם של רבים. הדרך היעילה והמהירה באמצעותה ניתן להשיג מראה של שיניים בוהקות וזוהרות הוא ע"י הלבנת שיניים. במרפאת Dental Art מבצעים הלבנת שיניים בטכניקות מתקדמות, והופכים את החיוך שלכם ללא פחות ממיליון דולר.

הלבנת שיניים היא תהליך קצר וממוקד, המחמצן בדרכים שונות הכתמות של אמייל השן. כתוצאה מצבע, לכלוך או עישון נוצרים כתמים על גבי השיניים, והן מאבדות את צבען הלבן והבוהק והופכות אפרפרות או צהובות. סיבות נוספות לצורך בהלבנת שיניים עשויות להיות מולדות, גנטיות או כתוצאה מטיפולים רפואיים שונים. ד"ר זיסמן רוזן D.M.D מבצעת טיפולי הלבנות שיניים מזה למעלה משני עשורים. במרפאת Dental Art בוצעו מאות השתלות שיניים, הלבנות וטיפולים משקמים נוספים לשביעות רצונם של המטופלים. 

הלבנת שיניים מהירה בטכנולוגיה מתקדמת
מי שקצר בזמן, ולא יכול להגיע לסדרה ארוכה של טיפולי הלבנת שיניים, יוכל להיעזר בהלבנת שיניים מהירה במרפאה. במרפאת Dental Art נעזרים במכשור מהמתקדמים בעולם להלבנת שיניים מהירה הכוללת שימוש במנורת הלבנה עם אורך גל המתאים לחומר ההלבנה. המכשירים המתקדמים מסייעים להחדרת החומר הפעיל באפקטיביות רבה, ומקצרים את משך זמן הטיפול. על מנת להגן על רקמות הפה (השפתיים והחניכיים) במהלך הטיפול, נעזרים בחומרי מיגון מיוחדים, המבודדים את השיניים המטופלות מיתר חלקי הפה. בתום הטיפול שאורך כשעה- שעתיים, יקבלו השיניים מראה צחור ובוהק ויישארו כך לאורך זמן. למי שמעוניין בתוצאות מהירות ובשיניים לבנות תוך שעה- שעתיים זה בפירוש הפתרון, אך יש לדעת שלכל טיפול מהיר יש מחיר: הישיבה על כיסא המטופל ברציפות למשך שעה- שעתיים דורשת סבלנות ואורך רוח. בפירוש לא מתאים לכל אדם.

האם כל אחד יכול לבצע הלבנת שיניים? ברמת העיקרון כן, תחת מספר מגבלות:

נשים הרות - אין לבצע הלבנת שיניים. בתום תשעת החודשים בשעה טובה ולמזל טוב, נשמח לראותכן במרפאה
שיניים עששתיות - אין לבצע טיפול הלבנת שיניים על שיניים חולות או פגומות. יש לטפל בשיניים ורק לאחר מכן לחזור לבצע את הטיפול.
ילדים/נוער - מומלץ להימנע מהלבנת שיניים לפני גיל 18
סתימות או כתרים ישנים – יש לקחת בחשבון כי לאחר הטיפול השיניים נצבעות ולעיתים הסתימות או הכתרים לא משתלבים עם צבעם של חומרי ההבהרה. לכן מומלץ להחליף את הסתימות או הכתרים לצבעים בהירים יותר.


האם הטיפול נחשב לבטוח?
הלבנת שיניים במרפאת Dental Art היא בין הטיפולים הרפואיים הבטוחים ביותר שקיימים בתחום רפואת השיניים האסתטית: מחקרים רבים מצביעים על העובדה שהיא אינה מזיקה למבנה השיניים או לחניכיים כל עוד היא מתבצעת בפיקוחו של רופא שיניים. יחד עם זאת מומלץ לא לבצע את הטיפול על שיניים לא נקיות מרובד חיידקים ואבנית, או שיניים חולות או משוחזרות, כפי שציינו קודם. יחד עם זאת, חשוב לציין שקיימת תופעת לוואי נפוצה לאחר הטיפול והיא רגישות מוגברת לקור כמה ימים לאחר ההלבנה. הרגישות נעלמת לרוב מעצמה, ולא מהווה סיבה לדאגה.

הייעוץ עמנו הוא חינם. במידה ואתם מעוניינים בפרטים נוספים לגבי הטיפולים שלנו, פנו אלינו עוד היום.

למידע נוסף 03-7325533
או מלאו הפרטים ונחזור אליכם

 

חדשות ומאמרים