מעוניינים בחיוך מושלם? ציפוי לומינירס לשיניים יאפשר לכם לחייך בפה מלא!

ציפוי לומינירס לשיניים

מעוניינים בחיוך מושלם? במרפאת Dental Art מציעים מגוון סוגי טיפולים אסתטיים לשיניים, שיאפשרו לכם לחייך בפה מלא!

אחת המגמות הבולטות בשנים האחרונות בתחום רפואת השיניים היא שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, להשבת המראה המקורי של השיניים. דוגמא טובה לכך הוא שימוש בציפוי חרסינה לומינירס לשיניים: פטנט של החברה האמריקאית סרינייט, שעושה שימוש בחרסינה דקיקה במיוחד, להלבנת שיניים בהתאמה אישית. שיטת הציפויים המתקדמת בעולם מאפשרת לרופאי השיניים להשתמש בציפויים דקיקים ביותר (0.2 מ"מ בלבד!) ללא צורך "להשחיז" את השן לפני כן. יש לציין שלא כל רופא שיניים מורשה לבצע טיפולים אלו, אלא אם כן הוסמך לכך באופן ייחודי. צוות דנטלארט מציע לכם מגוון סוגי טיפולים, ובין היתר גם ציפויי לומינירס לשיניים, שקוצרים שבחים ממטופלים בכל רחבי הארץ!

למי מתאים הטיפול?
הטכניקה האמריקאית לציפוי שיניים מתאימה כמעט לכל מטופל הסובל ממראה פגום של השיניים, ובפרט לאלו בעלי שיניים מצהיבות או פגומות, לאנשים בעלי סדקים בשן או שיניים קצרות במיוחד. ציפוי חרסינה לומינירס הוא פתרון מהפכני לכל המתביישים לחייך, ובונה אצל המטופלים יחד עם השיניים החדשות גם את הביטחון העצמי. אם לא די בזאת, תועלות ציפוי חרסינה לשיניים לא מסתכמות בשיפור המראה האסתטי. באמצעות ציפוי חרסינה לשיניים ניתן למנוע התפתחות של מחלות שיניים כגון עששת, אבנית ועוד.

מהם חסרונות הטיפול?
כפי שהדגשנו קודם לציפויי חרסינה לשיניים יש מגוון יתרונות: הוא מחפה על פגמים קלים של השיניים, מעניק להן מראה אסתטי ויפה, ובניגוד לציפויי שיניים רגילים, כשאנו מבצעים במרפאה ציפוי לשיניים לומינירס איננו משחזים את השן, וכל הטיפול כולו מתבצע במהירות ללא צורך בהרדמה מקומית. עם זאת, לטיפול קיימים באופן טבעי מספר חסרונות: החיסרון העיקרי בטיפול ציפוי חרסינה לשיניים, הוא שלא ניתן לצפות שן אחת בלבד- הטיפול חייב לחול על קשת שלמה של שיניים, ולא ניתן להסתפק בפחות מ-4 שיניים. כמו כן, לא ניתן לבצע את הטיפול בכל מטופל- החרסינה המשמשת לציפוי דקיקה מאוד, ולא תמיד ניתן לכסות על הבדלי הגוונים בין השיניים האיכותיות של המטופל, לאלו הזקוקות לציפוי חרסינה רציני. עם זאת, שיטת ציפוי שיניים חרסינה לומינירס, הוכחה במרפאות רבות בארץ ובחו"ל כבעלת תוחלת חיים ארוכה במיוחד, ובפרט כאשר היא מבוצעת ע"י רופאי שיניים מיומנים ומנוסים בתחום.

כיצד מתבצע הטיפול במרפאה?
ציפוי חרסינה לשיניים הוא אחד מטיפולי השיניים הפשוטים ביותר: הציפוי עצמו עשוי מסוג מסוים של חרסינה דקיקה, שהרכבתה על השן מקצרת באופן משמעותי את זמן הטיפול ומעלה את יעילותו. בפגישה הראשונה במרפאה נבצע בדיקה אבחנתית לשם בדיקת הצרכים האישיים שלכם: בחינה מדוקדקת של טיב השיניים ותיאום ציפיות מן הטיפול. בפגישה השניה נלקחות מידות השיניים והחומרים נשלחים למעבדה לשם ביצוע הציפויים לפי הדרישות. בפגישות הבאות, החיוך שלכם יגיע מוכן וארוז ויודבק על השיניים, שן אחר שן. בסיום התהליך השיניים מקבלות את צורתן החדשה ואתם אומרים שלום לחיוך חדש ומושלם!

למידע נוסף על הטיפולים שלנו, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר בהקדם.

למידע נוסף 03-7325533
או מלאו הפרטים ונחזור אליכם

 

חדשות ומאמרים