שתלים דנטליים הם הפתרון כאשר קיים מחסור בשיניים מסיבה מסוימת, מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום שיקום הפה.

 

שתלים דנטליים

שתלים דנטליים הם הפתרון כאשר קיים מחסור בשיניים מסיבה מסוימת, מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום שיקום הפה. במרפאת השיניים Dental Art מטפלים במקצועיות ובהצלחה רבה למעלה מ-20 שנה במגוון טיפולי שיניים בתחום אסתטיקת הפה.

תחום שיקום הפה מתקדם בקצב מהיר ביותר בשנים האחרונות, והתוצאות האסתטיות משתפרות אף הן בהתאם. אם בעבר רופא השיניים היה דמות מאיימת, וכל ביקור של המטופל לווה בייסורים וכאבים רבים, כיום ניתן לחדש את מראה השיניים בקלות ובמהירות, ללא תופעות לוואי. אחד הפתרונות הבולטים בתחום אסתטיקת הפה הוא השתלים הדנטליים.  השתלים הדנטליים הם למעשה ברגים העשויים תרכובת של טיטניום. כמתכת אינרטית, הטיטניום אינו מגרה את המערכת החיסונית ולכן יכול לשמש תחליף מלאכותי לשורש של שן. לאחר קליטת השתל, הוא יחליף את השן הקבועה בהתאם לצורת השיקום שנקבע מראש.


מי נזקק לשתלים הדנטליים?
מרגע כניסת השתלים הדנטליים לעולם רפואת השיניים נוצרה מהפכה של ממש. כל אותם האנשים שנעזרו בשיניים תותבות יכלו לראשונה להשתיל שן מלאכותית שנראית כאמיתית. השתלים הדנטליים הפכו לתקוותם של האנשים בעלי השיניים הפגומות או החסרות ל הודות להתקדמות רפואת השיניים האסתטית בארץ ובחו"ל אורך הטיפול מתקצר מעת לעת, ויותר אנשים יכולים להתחיל שוב לחייך.


אילו סוגים של שתלים קיימים?
קיים שוק עצום לשתלים דנטליים בכל רחבי העולם. במדינת ישראל, נמכרים למעלה מ-40 סוגים, כשכל אחד שונה ממשנהו בעיצוב הבורג ובציפויו. רפואת השיניים מציעה למטופלים מספר דגמים עיקריים של שתלים בהם משתמשים רופאי שיניים: A.B, אלפא ביו, Zimmer, MIS ועוד. לא קל לבחור את סוג השתל המומלץ עבור השיניים מבלי להיוועץ עם מומחה לשיקום הפה, אולם ע"י השארת פרטיכם באתר שלנו תוכלו לקבל מידע נוסף שיסייע לכם להחליט. במרפאה שלנו עובדים עם מספר חברות וספקים, וממליצים לכל מטופל על השתל המתאים עבורו הן מבחינה בריאותית והן מבחינת התקציב. 


מה אורך החיים של השתלים הדנטליים?
לאחר ההשתלה וההברגה לבסיס השן, יקבלו המטופלים מהמרפאה אחריות לעשרים שנה. עובדה זו למעשה מוכיחה כי אורך החיים של השתלים גבוה מאוד, שכן לא הייתה ניתנת אחריות כזו אלמלא כן. לרוב השתלים יוכלו להחזיק מעמד גם למעלה מכך, בעיקר במידה והמטופל שומר על כל כללי ההיגיינה ושהשתלה נעשתה באופן מקצועי. כמו כן, מומלץ מאוד להגיע לפגישות שיקום וביקורת על מנת לתחזק את השתלים ולבדוק את בריאות השיניים. בנוסף, רבים שואלים אותנו בנוגע לתופעות לוואי כתוצאה מההליך. תמיד קיים סיכון נמוך לתופעות לוואי וסיבוכים כמו: דלקות בחניכיים, נפיחות או כאבים, אולם במידה והרופאים מתכננים את הניתוח כראוי ומשתמשים בשתלים איכותיים הוא כמעט ואינו קיים.

במידה ואתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים על השתלות שיניים במרפאה, צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

למידע נוסף 03-7325533
או מלאו הפרטים ונחזור אליכם

 

חדשות ומאמרים